Blog

otwieranie bram smartfonem

Otwieranie bram smartfonem

Automatyka bramowa już od dawna wykorzystuje technologię radiową, ale dopiero zastąpienie jej rozwiązaniami mobilnymi z użyciem smartfona pozwala na wydobycie jej pełnego potencjału.

Smartfon zamiast pilota

Zdalna obsługa bram to oczywista wygoda. Jej zalety doceni każdy kierowca, który przy kiepskich warunkach atmosferycznych nie musiał opuszczać swojego pojazdu, aby dostać się na swoją posesję, do garażu, czy miejsce parkingowe. Obsługa mobilna idzie o krok dalej – nie trzeba po kieszeniach szukać pilota, a telefon przecież zawsze mamy pod ręką Poprzez odpowiednią aplikację możemy w łatwy sposób sterować bramą, a jest to zazwyczaj tylko część szerszego obszaru nowoczesnej obsługi inteligentnego budynku. Jeżeli aplikacja posiada geolokalizację, otworzy bramę za nas, kiedy znajdziemy się odpowiednio blisko naszego punktu docelowego. Czynność otwarcia bramy nie będzie zaprzątać nam głowy, dzięki czemu możemy w pełni skoncentrować się na prowadzeniu samochodu i uniknąć niespodzianek podczas parkowania. Korzystanie z mobilnego sterowania przynosi również wymierne korzyści finansowe. Optymalizacja zarządzania urządzeniami elektrycznymi to czysta oszczędność - zdalna, inteligentna obsługa bramy na pewno wyeliminuje niepotrzebne i nietrafione w czasie uruchomienie mechanizmów. Obsługa aplikacji jest banalnie prosta, a zainstalowanie jej na urządzeniu potrwa kilka minut.

Dowiedz się więcej

Najważniejsze zalety mobilnego sterowania otwieraniem bram:

Wyróżnić możemy wiele zalet mobilnego otwierania bram, a do najważniejszych z nich zaliczyć można:
  • wygodę,
  • bezpieczeństwo,
  • oszczędność energii,
  • intuicyjną obsługę,
  • integrację.

Mobilne sterowanie bramą jako część inteligentnego zarządzania budynkiem

 Odpowiednie zaprogramowanie i ustawienie zabezpieczeń możemy zrobić z poziomu komputera, tabletu, lub smartfonu. Dzięki zabezpieczeniu dostępu do naszej aplikacji sterującej odpowiednim hasłem, mamy gwarancję, że nikt postronny nie uruchomi systemu. Aplikacja przystosowana jest do obsługi wielu sterowników, czyniąc z niej prawdziwy kombajn do obsługi inteligentnego budynku. W kontekście wyłącznie dostępu do naszej posesji, możemy odpowiednio do naszych potrzeb zintegrować sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, drzwiami wejściowymi, roletami antywłamaniowymi czy szlabanem. Urządzenia będą działać według naszego indywidualnego scenariusza. Osiągnięta w ten sposób ergonomia systemu pozwoli na płynne przemieszczanie się przez kolejne zabezpieczenia.

Dostawcą automatyki do naszych bram są firmy BTF i Nice, posiadające w swoim portfolio najwyższej jakości rozwiązania dla naszych produktów. System otwierania bram smartfonem znajdziesz już w naszej ofercie. Zamawiając otwieraną automatycznie bramę garażową konieczne rozważ skorzystanie z mobilnego sterowania. Skontaktuj się z nami i dowiedz, jak dokładnie działa.

Dowiedz się więcej

Bramserwis © 2019
Realizacja: Footstep.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka Cookies