Rozwiązania dla domu

Wiemy, że Twój dom to wyjątkowe miejsce. Wiemy że komfort oraz bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny to sprawa najważniejsza. Pozwól nam zadbać o to aby Twój dom wyglądał wyjątkowo.

Rozwiązania dla przemysłu

Twoja firma musi być bezpieczna i działać sprawnie niezależnie od pory roku. Ogrodzenia i bramy przemysłowe Wiśniowski gwarantują pełne bezpieczeństwo w użytkowaniu oraz chronią nasze mienie.

Automatyka bramowa

Wracasz do domu, pada deszcz czy śnieg... Lepiej pozostać w samochodzie niż mocować się z otwieraniem bramy, nasze automaty zrobią to dla Ciebie. Automatyka do bram to gwarancja wygody.

Systemy parkingowe oraz Szlabany

Oszczędność czasu kierowcy, eliminacja zatorów oraz niższe koszty – to kilka zalet automatyki parkingowej. Automatyczne serwisy parkingowe to nie tylko komfort użytkowania, ale też niezawodny system, który warto zamontować na każdym parkingu.

Deski kompozytowe

Deski kompozytowe to świetna alternatywa dla drewna egzotycznego. Za pomocą tego materiału w prosty sposób stworzysz idealny taras – miejsce, w którym będziesz mógł spędzać miło czas wraz z rodziną.

Rolety, żaluzje oraz markizy

Rolety, żaluzje i markizy to nie tylko elementy dekoracyjne, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter, ale też pełną funkcję ochronną. Dzięki tym systemom ochronisz swoje pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się oraz działaniem promieni słonecznych.

Serwis bram Kołobrzeg

Firma Bram Serwis od 20 lat zajmuje się projektowaniem, wykonaniem, montażem i serwisem bram, ogrodzeń oraz automatyką. Posiadamy duże doświadczenie, ciągle się rozwijając, służymy pomocą w wyborze produktów.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najlepszych producentów: Wiśniowski, Nice, BFT, Mar-Tom, Redan oraz ACO. Nasza firma zapewnia Państwu kompleksową obsługę. Aby nasi klienci byli spokojni prowadzimy serwis zarówno w czasie gwarancji jak i jesteśmy do usług również po okresie gwarancyjnym.

Wiśniowski Bramy - logo
Nice - automatyka bramowa - logo
BFT automation - logo
Martom drzwi - logo
Redan fabryka okien i drzwi - logo
Serwis bram garażowych i przemysłowych Bram-Serwis.pl

Serwis bram garażowych i przemysłowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy serwis bram garażowych oraz przemysłowych. Dzięki takiej opiece serwisowej zyskują Państwo pewność prawidłowego działania urządzeń. Może to skutecznie wydłużyć żywotność produktów, a także podnieść poziom bezpieczeństwa.

Naszym Klientom oferujemy serwisowanie bram Wiśniowski, Nice i BFT. Posiadamy doświadczenie w zakresie zarówno napraw mechanicznych, elektrycznych oraz elektronicznych napędów do bram. Dzięki tak kompleksowym usługom jesteśmy w stanie pomóc nawet najbardziej wymagającym Klientom. Jeśli chcesz wydłużyć żywotność swojej bramy, podnieść poziom bezpieczeństwa jej użytkowania oraz zwiększyć jej wydajność – skontaktuj się z nami już dziś.

Bezpieczeństwo klienta jest dla nas najważniejsze

Spotykając się z wieloma zapytaniami, stworzyliśmy specjalistyczny serwis bram przemysłowych i garażowych. To kompleksowa usługa zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Natychmiastowo reagujemy na zgłaszane awarie i pojawiamy się tak szybko, jak to możliwe.

Prawidłowe działanie urządzeń, takich jak bramy, jest bardzo ważne dla poczucia bezpieczeństwa i komfortu. Należy więc okresowo sprawdzać stan mechanizmu bram. I właśnie z tego powodu oferujemy usługi w zakresie obsługi technicznej bram różnych marek, które posiadają nasi klienci. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo oferujemy również wytrzymałe drzwi firmy Martom, okna i drzwi Redan, a także domofony i wideodomofony marki ACO.

Umiejętności, jak i wyposażenie serwisu poddawane są stałej weryfikacji, a nasi pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i wiedzy technicznej dotyczących urządzeń znajdujących się w ofercie. Pozwala to na wykonywanie usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Cykliczne przeglądy i konserwacje

Serwis bram garażowych oraz przemysłowych to gwarancja kontroli nad mechanizmem ich działania. Dzięki temu zwiększa się ich żywotność i można uniknąć wydatków na usuwanie ewentualnych usterek. Nasi pracownicy serwisują bramy sprawnie i profesjonalnie. Reagujemy szybko i oferujemy atrakcyjne ceny za usługi. Jeśli szukasz rzetelnej firmy wykonującej serwis bram przemysłowych czy też garażowych, zapraszamy do kontaktu.

Bramserwis © 2019
Realizacja: Footstep.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka Cookies