Formularz kontaktowy

trzy + 2 =

Bram Serwis to autoryzowany przedstawiciel wiodących producentów, takich jak Wiśniowski, Nice, BFT, Mart-Tom czy Redan. Od 20 lat pomagamy naszym klientom znaleźć najlepsze rozwiązania dla ich domów oraz posesji. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu oraz serwisie bram, możesz u nas zamówić między innymi bramy segmentowe, roletowe lub rozwierne.

Bramy garażowe Koszalin naszej produkcji wyróżniają się przede wszystkim jakością i funkcjonalnością oraz estetyką wykonania. Szeroka paleta kolorów i powierzchni pozwala na dopasowanie wyglądu bramy garażowej do budynków wykończonych w każdym stylu.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego też bramy do garażu Koszalin to projekty należące do najbardziej innowacyjnych na rynku. Dbamy również o to, aby nasze bramy były zgodne z najnowszymi standardami technologicznymi.

Nasz priorytet to wygoda użytkowania, dlatego wyposażamy produkty w najnowocześniejsze rozwiązania. Bramy garażowe Koszalin to nie tylko elegancki wygląd, ale też duża odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Automatyka bramowa Koszalin – poznaj jej zalety

Automatyka bramowa należy niemal w każdym przypadku do standardowego wyposażenia bramy garażowej. Ich główną zaletą jest z pewnością wygoda obsługi - za pomocą nadajnika bez konieczności wychodzenia z samochodu. Sprawdzi się to szczególnie podczas deszczowej pogody oraz zimą. Napędy do bram Koszalin są więc rozwiązaniem, na które z pewnością warto się zdecydować.

Dlaczego warto wybrać bramy garażowe Koszalin?

  • Bezpieczeństwo - gwarancją bezpieczeństwa naszych produktów jest niezawodność bramy oraz dobór odpowiednich rozwiązań takich jak zabezpieczenie w przypadku pęknięcia linki i sprężyny czy też kształt panelu nie pozwalający na przygniecenie palców.
  • Montaż - kupując bramy garażowe Koszalin możesz mieć pewność, że ich montaż będzie przeprowadzony właściwie.
  • Trwałość - jakość wykonania głównych elementów bram wpływają na żywotność końcowego produktu. Dlatego też elementy takie jak napędy do bram Koszalin są najwyższej jakości i gwarantują trwałość produktu przez wile lat.
  • Wygląd - brama garażowa jest istotnym elementem elewacji, zwracamy więc szczególną uwagę na jej odpasowanie do pozostałych elementów domu.

Serwis bram – sprawdź naszą ofertę

Bogata oferta i konkurencyjne ceny to nie jedyne zalety naszej firmy. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę – prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, więc uzyskasz od nas pomoc także po okresie gwarancyjnym.

Brak odpowiedniego serwisu bram lub ich nieprawidłowe użytkowanie może być przyczyną problemu z wjazdem do domu, ale również stwarza zagrożenie dla użytkownika. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów świadczymy usługi serwisowe.

Często zdarza się również, że powodem problemu w bramą jest automatyka. Mimo stosowaniu produktów najwyższej jakości, jakimi są napędy do bram Koszalin, urządzenia te ulegają czasami awariom. Warto więc wykonywać regularne przeglądy automatyki, jak i samej bramy garażowej. Pomoże to uniknąć poważnych awarii uniemożliwiających użytkowanie.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Koszalina i okolic do kontaktu – razem wybierzemy idealne rozwiązanie dla Twojego domu.

Dane kontaktowe

ul. Gnieźnieńska 38
75-736 Koszalin

tel: 668 283 800

sprzedaz.koszalin@bram-serwis.pl


Podaj w treści wiadomości:
A – szerokość otworu*:
B – wysokość otworu*:
C – głębokość garażu:
D – wysokość nadproża:
E – miejsce z lewej:
F – miejsce z prawej:
Telefon kontaktowy, oraz miejscowość.

Bramserwis © 2019
Realizacja: Footstep.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka Cookies