Blog

nowoczesna brama garażowa

Nowoczesne bramy garażowe

Są trwałe, wytrzymują lata i są dostępne w wielu różnych stylach, od podstawowych po wyszukane. Nowa brama garażowa zapewni Ci ochronę, bezpieczeństwo i pewność, a jednocześnie wzbogaci wygląd zewnętrzny Twojego domu. Twoja nowa brama garażowa poprawi również atrakcyjność Twojego domu. Bez względu na to, jakiego stylu szukasz, istnieje szeroki wybór do wyboru przy rozważaniu nowej bramy garażowej.

Zanim zdecydujesz się na styl i typ, rozważ korzyści, jakie każda z nich ma do zaoferowania. Pomoże Ci to w podjęciu decyzji.

Zmiana podejścia konsumentów

Konsumenci coraz częściej nie są już zainteresowani starymi, tradycyjnymi projektami z poziomymi rowkami i bardzo małą ilością detali. Zamiast tego chcą bardziej eleganckich i nowoczesnych wzorów z poziomymi pasmami, chromowanymi wykończeniami wokół krawędzi, różnorodnością kolorów i faktur do wyboru, a także zintegrowanymi panelami oświetleniowymi w samych drzwiach dla wyraźnego widoku tego, co jest wewnątrz ich garaży, nawet w godzinach wieczornych.

Zdalne sterowanie bramą garażową

Zdalnie sterowany mechanizm otwierania drzwi garażowych umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi garażowych na odległość. Urządzenie ma przycisk na zewnątrz lub wewnątrz domu albo dodatkowy nadajnik w pobliżu bramy garażowej, który umożliwia jej otwieranie i zamykanie w zależności od potrzeb.

Plusy i minusy korzystania z systemu zdalnego sterowania nowoczesną bramą wjazdową

Zalety korzystania z systemu zdalnego sterowania bramą garażową Koszalin jest oczywiste. Po pierwsze, może to być bardzo pomocne w wydostaniu twojego samochodu z garażu rano, kiedy spóźnisz się do pracy lub szkoły. Ułatwia też wniesienie zakupów spożywczych lub innych rzeczy do domu bez konieczności otwierania i zamykania bramy za każdym razem.

Niektórzy mówią, że czasami urządzenie nie reaguje, zwłaszcza w deszczowe dni, kiedy wokół jest zbyt dużo wilgoci. Wszystko zależy jednak od jakości urządzenia, które zainstalujemy w naszej bramie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące nowoczesnych bram

Czy moja brama może być otwierana za pomocą aplikacji na telefonie? Tak, jeśli brama jest wyposażona w WiFi, możesz ją otworzyć za pomocą aplikacji na swoim telefonie.

Czy mogę sam zainstalować zdalny mechanizm? Oczywiście! Jednak dla niedoświadczonego użytkownika może to sprawić lekkie problemy. Zalecamy wezwanie eksperta, serwisanta bram, aby zrobić to dobrze.

Korzyści z nowej bramy garażowej

Nowa brama garażowa z nowoczesnymi funkcjami to najlepsze rozwiązanie!

  • Mocniejsze materiały metalowe, które są odporne na korozję
  • Smuklejszy design z większą estetyką
  • Lepsza izolacja przed przenikaniem ciepła w miesiącach zimowych, pozwalająca na mniejszy przeciek powietrza, co pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania

Dla kogo nowoczesna brama?

Nowoczesna brama garażowa może być najlepszą opcją dla każdego, kto szuka eleganckiego, bardziej efektywnego projektu. Nowoczesne funkcje obejmują poziome pasma i różne kolory lub tekstury na zewnętrznej stronie bramy. Funkcja zdalnego sterowania również ułatwi Ci otwieranie i zamykanie z dowolnego miejsca za pomocą przycisku lub nadajnika, który aktywuje się automatycznie, gdy znajdziesz się w pobliżu wyjścia. Jeśli brzmi to jak coś, co cię interesuje, ale nie jesteś pewien, od czego zacząć, daj nam znać - pomożemy wybrać bramę dostosowaną specjalnie dla ciebie!

Bramserwis © 2019
Realizacja: Footstep.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka Cookies