Blog

1. Bramy garażowe

Segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne — w naszej ofercie są aż 4 rodzaje bram garażowych. Bramy segmentowe są idealne, jeśli nie dysponujemy dużym metrażem. Roletowe będą najlepszym rozwiązaniem przy krótkich podjazdach, które znajdują się blisko ulicy. Bramy uchylne i rozwierne to optymalna opcja, jeśli posiadasz odpowiedni metraż.

Niezależnie od tego, jakie bramy garażowe Cię interesują, w Bram Serwis znajdziesz wysokiej jakości rozwiązania. Współpracujemy z takimi markami jak: Wiśniowski oraz Nice, zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem bram. Znajdziesz nas w Koszalinie oraz Kołobrzegu.


Dowiedz się więcej

2. Drzwi do domu

Aluminiowe czy stalowe? Pełne czy przeszklone? Zewnętrzne czy wewnętrzne? Wybierając drzwi do domu, trzeba najpierw odpowiedzieć na szereg pytań, by nasz wybór był jak najlepszy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też służymy Ci pomocą na każdym etapie kupna i montażu drzwi. Nasi pracownicy chętnie Ci doradzą, wyjaśniając lub szerzej opisując poszczególne zagadnienia.

3. Okna

Wpuszczają do domu światło, chronią przed ucieczką ciepła, pomagają obniżyć wydatki na ogrzewanie, a jednocześnie elegancko się prezentują. Wybór odpowiednich okien wpływa na to, jak wygodny dom lub mieszkanie uda nam się zbudować. Aby spełnić Twoje oczekiwania w tym zakresie, proponujemy Ci okna firmy Redan. Producent znany jest z wysokiej jakości swoich produktów – w dużej mierze zawdzięcza to nowoczesnym technologiom, które wykorzystuje podczas produkcji okien.

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Redan oferujemy Ci wysokiej jakości okna w przystępnej cenie.

4. Rolety, żaluzje oraz plisy

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wysokiej jakości okna, ale też modne i funkcjonalne akcesoria na okna! Proponujemy Ci rolety, plisy oraz żaluzje. To nie tylko świetna dekoracja, ale też świetny system ochronny przed promieniami słonecznymi lub utratą ciepła w czasie zimny. Rolety, żaluzje lub plisy chronią też Twoją prywatność przed ciekawskimi osobami. Doskonałe rozwiązanie nie tylko dla domu, ale też biura.

5. Moskitiery

Nie możesz zasnąć przez bzyczenie komara? Irytuje Cię to, że do Twojego domu dostają się insekty lub owady? Teraz możesz pozbyć się tego problemu, wystarczy, że zamontujesz moskitiery! Proste, estetyczne rozwiązanie nie tylko pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o nieznośnych insektach w Twoim domu, ale też będzie szykownie prezentować się w oknach. W Bram Serwis tylko moskitiery wysokiej jakości od firmy Redan.

Chcesz poznać więcej oferowanych przez nas rozwiązań? Sprawdź naszą ofertę dla domu – bramy garażowe, drzwi lub okna to tylko niektóre propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Bramserwis © 2019
Realizacja: Footstep.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka Cookies