Blog

Bramy przemysłowe segmentowe

Przemysłowe bramy segmentowe są bardzo uniwersalne i łatwe do dopasowania pod każdego klienta. Otwierają się pionowo, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą, dzięki czemu są bardzo ekonomiczne w kwestii zajmowania przestrzeni. Segmenty mogą być odstawiane w pionie, układać się na płasko pod sufitem lub równolegle do dachu np. pod skosem. Segmenty tworzone są z różnych materiałów wysokiej jakości, w zależności od potrzeb klienta. W razie potrzeby doświetlenia pomieszczeń, tego typu bramy przemysłowe można wykonać z przezroczystych paneli. Takie rozwiązanie jest również energooszczędne, ze względu na mniejsze użycie sztucznego oświetlenia. Bramy segmentowe dostępne są w wersji ręcznej i automatycznej.


Dowiedz się więcej

Bramy przemysłowe roletowe

Kolejny rodzaj bram przemysłowych to kluczowe rozwiązanie dla pomieszczeń, w których istotna jest wysokość. Bramy roletowe zawijają się w wał umieszczony nad otworem, dzięki czemu nie zajmują one zbędnego miejsca pod sufitem hali czy magazynu. Zależnie od indywidualnych wymagań, można zastosować bramy roletowe o różnych typach układu napędowego i wypełnienia. W przypadku zaniku prądu bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby lub przekładni łańcuchowej do awaryjnego otwierania montowanej na siłowniku.


Bramy przemysłowe podwieszane

Podwieszana forma bram przemysłowych umożliwia zamykanie otworów o dużej szerokości. Prosta konstrukcja czyni je uniwersalnym rozwiązaniem sprawdzającym się nawet w ciężkich warunkach. Jest to najekonomiczniejsze rozwiązanie w rynkowej ofercie dla przemysłu, a bramy podwieszane produkowane są w szerokiej gamie wymiarów. W przypadku potrzeby doświetlenia wnętrza zamkniętego bramą podwieszaną przesuwną istnieje możliwość zastosowania okienek z szyby akrylowej. Do wyboru mamy kilka wzorów i układów, między innymi wariantu jedno i dwuskrzydłowe w układzie pionowym lub poziomym.

Bramy przemysłowe harmonijkowe

Wizytówka luksusu, rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Bramy przemysłowe harmonijkowe dedykowane są do dużych obiektów, takich jak lotniska, ekspozycje oraz salony wystawowe. To idealne, wyjątkowo trwałe rozwiązanie dla hal o szerokich otworach, ponieważ maksymalne światło wjazdu sięga nawet 14 metrów. Wybrać możemy zarówno wersje z wypełnieniem całkowitym, jak i częściowo lub całkowicie przeszklone, co po raz kolejny daje nam opcje dostępu lub wyeliminowania światła dziennego.

Bramserwis © 2019
Realizacja: Footstep.pl

Strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka Cookies